Türkiye’nin, Ortopedi & Travmatoloji Uzmanı, Diz ve Kalça Protezi Profesörü…

Prof. Dr. Fahri Erdoğan

1978 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde başladığı meslek hayatına aynı üniversitede uzmanlık eğitimi alıp 1991 yılında Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak meslek hayatına devam etmiştir.

Asistanlık dönemi süresince; İngiltere’de Bradford Royal Infirmary ve Japonya’da Tokyo Nihon Üniversitesinde ortopedi ve travmatoloji alanında eğitim alarak bilgi ve görgüsünü arttırmıştır.

Halen Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim dalında çalışmaktadır.

Uzman olduğu 1991 yılından sonra diz ve kalça cerrahisi konusuyla özel olarak  ilgilenmiş, bu konu ile ilgili Almanya Hannover Tıp Fakültesinde ve Amerika Birleşik Devletleri New York Cornell Üniversitesinde (Hospital for Special Surgery-HSS) diz ve kalça protez cerrahisinin önde gelen isimleri ile birlikte çalışmıştır.

1998 yılında Doçent ünvanı alarak aynı üniversitede öğretim üyeliği görevine başlamış ve 2006 yılında Profesör ünvanı almaya hak kazanmıştır.

Özellikle diz ve kalça protezi cerrahisi üzerinde yoğunlaşmış, ülkemizde çok sık görülen doğuştan kalça çıkığına bağlı sakatlıklar üzerinde, femur başı avasküler nekrozu, diz ve kalça kireçlenmeleri ve romatizmal hastalıklar zemininde protez cerrahisi konusunda ileri derece deneyim kazanmıştır.

Şu anda Zimmer Biomed ve Smith and Nephew gibi protez üreticisi olan Amerikan firmalarının kalça ve diz protezi alanında eğitmen ve danışman cerrahı olarak yurtiçi ve yurtdışında eğitim ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz. Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz.

Vizyonumuz

Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak, her alanda ülkemizde sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları akademik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir sağlık kuruluşuyuz.

Bizi Özel Kılan Nedir?

Prof. Dr. Fahri ERDOĞAN ve ekibi hastalarına şeffaf bir sağlık hizmeti sunarak, Nişantaşı Ortopedi Merkezi’nin kurucu doktorlarından olarak hizmetine devam etmektedir.

25Yıllık Deneyim
3418Başarılı Ameliyat
15Uzman Personel
3418Mutlu Hasta

Yorumlar

Ağrılarımdan Kurtuldum

Sayenizde Ağrılarımdan kurtuldum adeta yeniden doğdum Allah size uzun ömürler versin doktor bey. Bence Fahri bey en iyi ortopedi doktorlarından biri.

Başarılı Tedavi

Hocam saygılar sizin sayenizde hayata tekrar gelmiş gibi oldum ağrılardan beni kurtardınız çok teşekkürler başarılar dilerim.

En İyi Kalça Protezi Doktoru

Ben Kıbrıs’tan yazıyorum Fahri bey anneme kalça protezi ameliyatı yaptı bir yıl oldu çok memnunuz kişiliğiyle ilgisiyle mükemmel bir insan güvenebileceğiniz bir doktor tavsiye ediyorum.

Kalça Protezi Uzmanı

Değerli Hocam çift kalça kırığı olan sevgili annemi muhteşem bir ameliyat ile kısa sürede ayağa kaldırdı. Kendisine ve muhteşem ekibinin parçası olan sevgili Ata’ya minnettarım.

Diz Protezi Ameliyatı

Mucizeleri gerçekleştiren adam size minnettarız sayenizde annemiz (Havva Karaca) yürüyebiliyor artık. yürüteceğim dediniz sözünüzü tuttunuz. Başta siz ve ekibinize sonsuz teşekkürler.

Ortopedi Alanında En İyisi

İki bacağımdan da ameliyat oldum gerçekten şu an çok şükür çok iyiyim Prof. Dr. fahri beyin sihirli ellerine sağlık eski ağrılarım geliyor aklıma geceleri uyuyamıyordum ağrıyordu çok zordu çok Allah kimseye yaşatmasın ama derdi sorunu olanın herkesin yolunu Prof. Dr. fahri beyin ellerine düşürsün diyorum teşekkürler Hocam saygılar.